Оксана Гураш
Старший юрист
Практики: Антимонопольне (конкуренційне) право / Корпоративне право, злиття та поглинання / Інтелектуальна власність

Досвід:
Оксана Гураш є старшим юристом, відповідальним за правовий супровід
Клієнтів у сфері корпоративного права, а також в процесі їхньої взаємодії з органами Антимонопольного комітету України та Міністерством юстиції України. Оксана допоможе підготувати усі необхідні документи, які стосуються корпоративного управління Вашим бізнесом, дотримання ним вимог конкуренційного законодавства, а також отримання відповідних дозволів АМК України.

Оксана також має значний досвід здійснення комплексної юридичної
експертизи маркетингових проектів з точки зору їх відповідності вимогам антимонопольного і податкового законодавства, законодавства про рекламу та про захист прав споживачів тощо в українській та іноземних юрисдикціях. Зокрема, Оксана вдало здійснює юридичне забезпечення організації та супровід проведення рекламних акцій; правову підтримку функціонування програм лояльності Клієнтів та налагодження ділових зв’язків із партнерами; юридичний аналіз рекламних кампаній на телебаченні та радіо; експертизу на відповідність вимогам законодавства рекламних матеріалів. При цьому Клієнти Оксани завжди впевнені у тому, що їхні креативні ідеї будуть втілені з максимальною відповідністю первинному задуму і водночас юридично досконало.

Крім того, Оксана успішно реалізовує проекти у сфері міграційного права, а саме: щодо отримання дозволів на застосування праці, отримання посвідки на тимчасове проживання та реєстрації місця проживання іноземців в Україні; консультування з питань перетину державного кордону України, зокрема оптимізації процедур отримання віз для в’їзду в Україну; повернення в Україну громадян, народжених за її межами; виготовлення (обміну) громадянами України документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

Освіта:
Львівський національний університет імені Івана Франка.

Мови:
Українська, російська та англійська

Контактна інформація:
+38 (067) 311-84- 71
+38 (032) 298-96- 25
ogurash@lawwhales.com